معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از آغاز فاز دوم فعالیت موکب‌های اعزامی به مناطق سیل‌زده در قالب خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی مملکت آنلاین، یوسف افضلی اظهار کرد: طی روزهای گذشته موکب‌های اربعینی که از استان‌های مختلف به مناطق سیل‌زده در شمال و استان لرستان و خوزستان اعزام شده بودند خدمات خود را تنها بر طبخ و توزیع غذا و تا حدودی اسکان متمرکز کرده بودند که از دیروز، فاز دوم فعالیت آنها آغاز شده است.

وی افزود: خادمان جهادی این موکب‌ها در فاز دوم فعالیت خود کنار طبخ و توزیع غذای گرم، خدماتی مانند شست‌وشوی فرش‌ها، پاکسازی منازل از گل‌ولای، تعمیر لوازم خانگی مانند یخچال و... را انجام می‌دهند.

معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات ادامه داد: به این منظور گروهی متشکل از متخصصان مرمت فرش ستاد بازسازی عتبات به مناطق سیل‌زده اعزام شده و با نصب و راه‌اندازی واحد قالیشویی مشغول ارائه خدمات به هموطنان هستند.

افضلی گفت: ستاد بازسازی عتبات مذاکرات و هماهنگی‌هایی نیز با دو شرکت خودروساز سایپا و ایران خودرو انجام داده تا موکب فنی نیز برای انجام تعمیرات خودروهای آسیب‌دیده به مناطق زلزله‌زده اعزام شود.

معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه قرار است موکب‌های اربعینی اعزامی یک ماه در مناطق سیل‌زده فعالیت خود را ادامه دهند، تصریح کرد: هموطنان عزیز می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره دویست و سی و سه مربع (#233*) کمک‌های خود را به موکب‌های مستقر در مناطق سیل‌زده اهداء کنند.

Template Design:Dima Group